Op warme zomeravonden | Zeus

Zeus banken

De familie Logtmeijer uit Emmeloord kocht tijdens de fair op Paleis ’t Loo twee nachtblauwe Zeus banken met mooie rode kussens. Ze zijn erg blij en tevreden met de tuinbanken. Vooral omdat ze tijdens een mooie zomeravond, zittend op de banken een fantastisch cadeautje voorgeschoteld kregen: een rondscharrelende egel. Toevallig was een fototoestel binnen handbereik, daarom deze bijzondere foto van de egel.

Product(en)

Meer referenties

Kolhorn | Luna picknickset

Luna picknickset Recentelijk heeft de Gerard van de Park & Zn. de Luna picknickset geplaatst in Kolhorn. De set bestaat uit 2 Luna parkbanken en

Stevensweert | Zeus en Zetabin

Stevensweert in de Gemeente Maasgouw is verrijkt met de klassieke parkbanken Zeus en afvalbakken Zeta-Bin met het wapen in de afvalbak gegraveerd.

Kasteel de Berckt | Zeus en Helios-M

Ootmarsum-Dinkelland, misschien wel het mooiste plekje van Twente, de perfecte plek om tot rust te komen en de Twentse natuur te bewonderen. Parkhotel de Wiemsel